wtorek, 6 maja 2014

Wyzwanie - 3 dzień

Zdjęcia, które mnie motywują:


Jak widzicie, nie są to typowe zdjęcia "super" chudych wieszaków. Nie. Ja chcę być naturalna i szczupła. Trudno jest wybrać parę konkretnych zdjęć, na które patrząc, mówię sobie: "Taka będę! Taka będę!" ... Chcę być sobą, nie kimś innym. Jednak te powyższe zdjęcia przypominają mi o tym, że mam konkretny cel i muszę do niego dążyć, bo za niedługo nadchodzi lato i pokażę efekt swojej pracy ;) 

PS. Wczoraj godzina jazdy na rolkach. Wstałam, wzięłam rolki i poszłam pojeździć. Trudno, że sama. Skoro nikt nie chce, nie będę się prosić. Dzisiaj jadę do Krakowa, bo jutro mam zajęcia na 7:30. Dobrze, że mam taką wspaniałą przyjaciółkę, która mnie przenocuje. :* 
PS2. To ostatnie zdjęcie motywuje mnie do zapuszczania włosów ;) Na razie mam krótkie, ale za jakiś czas sama takie piękne będę mieć! :)

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ta ostatnia po lewo laska w bieliźnie, moim zdaniem jest gruba. A co do ruchu - dobrze, dobrze. Pogoda sprzyja, im więcej sportu tym więcej ;) Życzę Ci powodzenia.

zakochana :* pisze...

Może do najszczuplejszych nie należy, ale mi się podoba. Jest seksowna. ;)

Anonimowy pisze...

Z ciekawości przyglądam się twoim odpowiedziom, bo zainteresowało mnie to "wyzwanie" i nadziwić się nie mogę jak różnie można na pewne rzeczy patrzeć.

Bo widzisz... mnie te zdjęcia nie zachwycają. Niektóre wręcz zniechęcają. Nie chciałabym mieć takich nóg jak ma ta pani na trzecim zdjęciu od góry (po prawo). Są krzywe, chude i dla mnie niezgrabne. Natomiast ta pani na czarno-białym zdjęciu wygląda dla mnie na wygłodzoną.

Jedynie ta ostatnia po lewo wygląda dla mnie ok i zgadzam się, że seksownie :) Nie zgadzam się, że jest gruba. Ma dobre proporcje, a zdjęcie jest w największym zbliżeniu z pokazanych przez Ciebie, więc wydaje się nieco duża.

Pozytywka