wtorek, 20 maja 2014

Wyzwanie - 15,16,17 dzień

Jesteś wegetarianką?
Tak. Od trzech lat. I jestem z tego powodu bardzo z siebie dumna.

Kiedy zdecydowałaś się odchudzać?
Trudno powiedzieć. Od czterech lat? A tak na poważnie to półtora roku temu dietę połączyłam z ćwiczeniami. Raz jest lepiej, raz postanawiam to wszystko rzucić w cholerę. Bywa różnie. Kolorowo i podłużnie.

Czy kiedykolwiek miałaś zaburzenia żywieniowe?
Nie. Jeszcze nie.Ostatnio dużo się dzieje. Mam sporo zajęć na uczelni dlatego jestem stałą bywalczynią trasy Osw - Kraków. Dodatkowo, zadzwoniła do mnie szefowa tego stoiska z biżuterią, przy którym miałabym pracować. Wczoraj byłam na próbnych trzech godzinach, ale było tak niewiele osób, że nie mogłam się "wykazać". ;)
Co najbardziej mnie smuci, nie mam czasu na ćwiczenia! Dzisiaj byłam znów na uczelni, później miałam szkolenie związane z niedzielnymi wyborami (bo jestem przewodniczącą komisji wyborczej). Teraz przyszłam do domu, piszę do Was i nie mam siły podnieść nogi. Namawiam mamę na bieganie, może się uda.
W ogóle nie wiedziałam, że porcja sałatki greckiej ma aż 300 kalorii!! Zdałam sobie sprawę z tego jak już ją wchłonęłam... Tragedia. Później wróciłam do domu i zjadłam jeszcze fasolkę szparagową, taką zieloną. Małe zło. Powinnam już odpuścić na dziś. Jednak czuję, że na tym się nie skończy. Jestem słaba. Nie fizycznie, tylko psychicznie. Boję się, że będę miała dzisiaj napad... ;/ Muszę poćwiczyć, bo wtedy nie chce mi się jeść.

Przedwczorajsza aktywność: Mel B brzuch, Mel B pośladki, Mel B ABS, Brzuch z Natalią Gacką, Sexy Legs i rozciąganie z Mel.

Wczorajsza aktywność: trzy godziny stania w pracy .... i dlatego zaznaczyłam ten dzień na czerwno :(

Dzisiejsza aktywność: 30 minut biegania na świeżym powietrzu, Mel B brzuch (11 min), Mel B ABS(9min) , Mel pośladki (10 min), Sexy Legs (17 min) i rozciąganie z Mel (6 min).

3 komentarze:

Amelia ( thinerland ) pisze...

Ale zabiegana jesteś! Poradzisz sobie ze wszystkim ;)
Trzymaj się :*

Sufferance pisze...

Widać, że jesteś dobrze zorganizowana, skoro masz tak ładnie wszystko rozplanowane i godzisz wszystkie te zajęcia :)

Podziwiam, trzymaj się lekko :*

Holly Golighly pisze...

powodzenia w załatwianiu wszystkich spraw!