piątek, 8 lipca 2011

praca socjalna

DOSTAŁAM SIĘ! Na pracę socjalną na Uniwersytet Pedagogiczny. Tzn. dostałam się jeszcze na inne kierunki (np. pedagogikę specjalną), ale to nie dla mnie... Wolę coś w czym widzę siebie. Cieszę się. Bardzo się cieszę! :)

10 komentarzy:

Kropelka pisze...

Gratulacje:)

Co się robi po tym kierunku? Konkretnie gdzie możesz pracować? Patrzysz pod kontem przyszłej pracy? Bo mi to wygląda na bardzo ogólny kierunek a taka pedagogika daje już jakieś uprawnienia do zawodu i zawęża konkurencję.

zakochana :* pisze...

Po tym kierunku można pracować np. w domu dziecka, MOPSie, w różnych ośrodkach do walki z uzależnieniami. Zależy od tego jaką specjalizację sobie wybiorę.

Poza tym planuje za rok wystartować na UJ, na resocjalizację - jak poprawię maturę z polskiego. Ale na to mam jeszcze czas.

Boję się pracować z chorymi dziećmi. Nie jestem chyba na to gotowa...

Helineth pisze...

Gratulacje! Kierunek jest mi bliski :) A na reso nie czekasz na kolejne tury rekrutacji? :)

zakochana :* pisze...

Zdecydowałam, że spróbuje za rok. Będę ciągnęła dwa kierunki jednocześnie. A przynajmniej postaram się. Praca socjalna też jest ciekawa.

Serafinia pisze...

no to gratulacje ! ja jeszcze czekam na kopertę z werdyktem xD

Dobrze to przemyśl, czy potem dasz radę ciągnąc dwa kierunki i będziesz w stanie finansowym, bo wiadomo przecież że drugi kierunek jest płatny :/
Dość ciekawy kierunek, dużo nauki o człowieku będzie :) bardzo przyjemny bo w liceum byłam na kierunku socjalnym, ale nie zdecydowałabym się na dalszą drogę w tym kierunku :)

przełomowa pisze...

Super, gratuluję dostania się na wymarzone studia. Ja uważam, że przy aktywności na studiach po każdym kierunku można znaleźć pracę, będę trzymać kciuki i śledzić postępy :)

destination pisze...

Gratuluję! :-)

Czekoladoholiczka pisze...

gratuluje;* ja dowiem się w poniedziałek co z moimi studiami:)

martika pisze...

Czyli to już ostateczna decyzja? Nie czekasz już na wyniki żadnej innej rekturacji?:)

zakochana :* pisze...

Tak, to raczej ostateczna decyzja, ponieważ wątpię, że dostanę się na UJ na reso w tym roku. Za słabo poszła mi matura z polskiego... muszę ją poprawić jeśli chcę myśleć o UJ.