poniedziałek, 31 marca 2014

Insanity Workout Program

Cześć! Dzięki mojej przyjaciółce poznałam nowy program ćwiczeniowy o nazwie "Insanity Workout Program". Jest mega intenstywny. Dzisiaj zaliczyłam pierwszy dzień. Dosłownie "lało się" ze mnie ;)
I jestem z siebie dumna! Rano wstałam i poszłam biegać. Zwiedziłam okolice mojego mieszkania i przebiegłam około 5,5 kilometrów! Bez zatrzymywania ;) To dało mi energię do działania na cały dzień. Pojechałam do biblioteki i oddałam zaległe książki.
Gdy rano zrobiłam coś dla ciała to popołudniu zrobiłam coś dla duszy i obejrzałam całego "Upiora w operze"! Uwielbiam, bo gra tam mój Gerard Butler :)
O 19 podjęłam wyzwanie Insanity. Oczywiście robiłam sobie przerwy, bo jak już mówiłam trening  jest bardzo intensywny. Wrzucę Wam cały rozkład ćwiczeń, więc jeśli ktoś z Was będzie miał ochotę to polecam! Może to jest klucz do sukcesu?

Jest to program na 9 tygodni. Moja przyjaciółka już raz przeszła cały i bardzo sobie chwaliła. Oczywiście ważna jest również odpowiednia dieta i regularne posiłki (!!!!) z czym u mnie jest na bakier. Rano w ogóle nie chce mi się jeść, a wieczorem mogłabym pochłonąć bez problemu całą lodówkę :D

Wpisujecie sobie nazwę tego treningu w google i wyskakuje Wam około 40 minutowy filmik z treningiem. Lato się zbliża, więc walczymy!!!! :)

2 komentarze:

M. pisze...

Huhu, brawo za 5,5km. ;) Ja w domu średnio lubię ćwiczyć, ale wiosna już przyszła, więc nie ma czasu na obijanie- rower poszedł w ruch, za pierwszym razem było 14 km :) Teraz bedzie tylko wiecej (mam nadzieje).
Powodzenia w ćwiczeniach! :)

Kamil Bąbel pisze...

Wprawdzie nie robiłem nigdy Insanity (sąsiedzi by nie wytrzymali), ale moi znajomi próbowali i oceniali bardzo pozytywnie. Trening intensywny, ale efekty satysfakcjonujące.

Życzę powodzenia!