wtorek, 10 kwietnia 2012

PRAKTYKI!

Witajcie ;) "święta, święta i po świętach" - w tym roku minęły wyjątkowo szybko. Żyłam nie samymi świętami, ale tym, że od 16 kwietnia zaczynam praktyki!

Jestem strasznie zdenerwowana moją wizytą w Domu Dziecka. Wiem, że to nie będzie łatwe starcie, ponieważ są tam również osoby w moim wieku. Niektórych znam, ponieważ chodziłam z nimi do jednej szkoły w gimnazjum. Mam nadzieję jednak, że nie zostanę od razu rzucona na "głęboką wodę" (ooo! skojarzenie z dwójkowym serialem o moim zawodzie :D).

Myślę nad jakimiś zabawami integracyjnymi, ażeby nam smutno nie było. Szczerze? Wolałabym organizować czas młodszym dzieciom. Jakoś wydaję mi się, że miałabym z nimi lepszy kontakt.

Jestem na praktykach w swojej miejscowości, a nie w Krakowie. Więc najbliższy miesiąc spędzę w gronie rodzinnym. :) Zobaczymy jak się wszystko poukłada. Trzymacie kciuki i życzcie mi wiele cierpliwości!

4 komentarze:

.Sunshine pisze...

Powodzenia ;) kiedyś przez wakacje byłam wolontariuszką w domu dziecka i mi też było łatwiej złapać kontakt z młodszymi dziećmi, one słuchały i entuzjastycznie reagowały na wszystkie pomysły, a rówieśnicy testowali moją silną wolę i sprawdzali na ile mogą sobie pozwolić. Grunt to nie pozwolić wejść sobie na głowę. Ale nie martw się będzie dobrze ;)

martika pisze...

Powodzenia:)
Praca w domu dziecka wydaje mi się bardzo trudna, więc czekam na pierwsze wrażenia:)

Nana pisze...

Powodzenia i wytrwałości! Praca w domu ciężka nie wydaje się łatwa; mam nadzieję że sobie poradzisz :)

Helineth pisze...

Ja również chętnie przeczytam relację z praktyk :) Powodzenia!