piątek, 6 czerwca 2014

dodatkowa praca

Załapałam się na dodatkową pracę jako hostessa! Tylko na pięć dni, ale zarabiam aż 9 złotych za godzinę. Otwierają nowy sklep w mojej miejscowości i trzeba go wypromować tzn. rozdawać bony promocyjne, reklamy.
O dziwo, potrzebne były dziewczyny atrakcyjne i szczupłe, wysłałam swoje zdjęcie i oddzwonili. ;o Szok!
Zarobię sobie dodatkowe pieniądze, bo po wydatku na iphone jestem totalnie spłukana. A dodatkowo spalę kalorie, bo jest to chodzenie i rozdawanie przez 7 godzin po całym Centrum!!! ;)

Niestety, z moim T. w ogóle prawie się nie widujemy co negatywnie wpływa na nasze relacje. Wczoraj przepłakałam prawie cały dzień ... On chodzi na popołudniu do pracy i tyle, co porozmawiamy przez telefon. A to nie to samo, bo ja strasznie nie lubię rozmawiać przez to urządzenie ;/ Na szczęście w sobotę spędzimy cały dzień razem, także mam nadzieję, że trochę humor mi się poprawi.

Aktywność fizyczna wczoraj: - (wymiotowałam cały dzień i byłam bardzo osłabiona... Nie mogłam podnieść się nawet z łóżka, także wybaczcie, ale darowałam sobie ćwiczenia....)

7 komentarzy:

skinny_love pisze...

taka praca to kazda aktywnosc fizyczna zastepuje :)
powodzenia:*

Amelia ( thinerland ) pisze...

Też musze poszukać jakiejś pracy dorywczej ale to juz po sesji. Mam nadzieje, że znajdziecie wiecej czasu dla siebie :**

Anonimowy pisze...

Taka praca,na pewno pomoże schudnąć <3

Paweł Zieliński pisze...

Gratulacje. Grunt to umieć sobie poradzić ;)

Cruella Un pisze...

Fajna praca, kalorie spalone, kasę zarobisz - same plusy.

M. pisze...

Przykro mi że macie kiepski kontakt, ale wakacje idą, może jakoś oboje znajdziecie czas. Co do telefonu to też nei znosze przez niego gadać. xd
Kochana, uwazaj z tym wymiotowaniem, pij dużo i jedz duzo witamin, nie zniszcz siebie..

Anonimowy pisze...

Po co kupować telefon, na który nie ma się funduszy? Trafiłam na Twojego bloga z 'blogowej grupy samorozwoju', nieco mi to nie pasuje;) Ale powodzenia!!!