czwartek, 22 sierpnia 2013

Chcę październik!

Obejrzałam "Sekret" i co mogę o nim powiedzieć? Motywuje, zachęca do planowania swojego życia. Oczywiście, trzeba trochę podejść do tego z przymrużeniem oka, ale przykłady które zamieszczone są w filmie, dają do myślenia. Może coś w tym jest? Myślenie, że "Sekret" istnieje wśród nas, na pewno może nam życie ułatwić, ponieważ obierając sobie jeden, konkretny cel ćwiczymy samozaparcie, systematyczność i trwałość. A to są niewątpliwie cechy, które w dzisiejszym świecie są pożądane.
Ja mam wiele planów, celów, pragnień, które chciałabym zrealizować w przyszłości. Większość znajduje się w jednej z zakładek na moim blogu. Może "Sekret" pomoże mi w realizacji moich życiowych pragnień? Zobaczymy ;).

Dzisiaj wracają moi rodzice z wakacji, z Chorwacji. Wyglądają ślicznie. Szczęśliwi, opaleni, wypoczęci ;) Cieszę się, ze chociaż oni skorzystali z tych wakacji. Ja również odpoczęłam, ale ten odpoczynek powoli zamienia się w rutynę i znudzenie. Jak mówi stare, polskie porzekadło: "Co za dużo, to nie zdrowo". Perfekcyjnie odnosi się ono do mojego życia codziennego. Za dużo wolnego = za dużo nudy! Jestem osobą, która nie potrafi zbyt długo usiedzieć na miejscu, więc zaczynam robić się nerwowa. Ale do października nie zostało dużo czasu, więc wytrzymam. A później spotkania na uczelni z moimi dziewczynami, ploty, kawki, szybkie drinki i obiadki w studenckim gronie! Dużo się zmieni, ponieważ muszę (musimy z A. i jej chłopakiem) znaleźć nowe lokum. Ale szczerze? CHCĘ PAŹDZIERNIK! :*

1 komentarz:

pawel2121 pisze...

Na szczęście ( jak dal mnie) jest jeszcze wrzesień :-)
Ja nie wybiegam aż tak daleko, i ciesze się, że mam jeszcze miesiąc na różne sprawy.
Pozdrawiam Paweł Zieliński

http://twojwybortwojaprzyszlosc.blogspot.com/