czwartek, 21 czerwca 2012

Koniec sesji numer 2 ;)

Wczoraj zakończyła się moja druga sesja w życiu. Jestem z niej naprawdę zadowolona.
Z mediów w pracy socjalnej udało mi się zdobyć 5.0 :) 
Z psychologii klinicznej - 4.5 [!]

Reszty wyników jeszcze nie posiadam, ale śmiało mogę powiedzieć, że zdałam pierwszy rok ;) Teraz przede mną czas podsumowań, refleksji i trochę odpoczynku. Nie za dużo, żeby się zbytnio nie rozleniwić. W sobotę idę na rozmowę w sprawie pracy. Kiedyś już pracowałam w tym samym miejscu, ale na czas egzaminów musiałam zrezygnować, bo za ciężko było pogodzić pracę z nauką. 

Jutro żegnam się z Krakowem i witam z moją rodzinną miejscowością. :) Mam mieszane uczucia: sercem jestem niesamowicie związana z domem, jednak w Krakowie jest ten czar, magia i ... życie! Uwielbiam tutaj mieszkać, ale nie byłabym w stanie sama się utrzymywać i do tego coś odłożyć. Wiadomo, że byłoby mi łatwiej znaleźć dobrze płatną pracę, ale chyba muszę trochę odpocząć od samodzielności ;) Zobaczymy jak to będzie przez najbliższe trzy miesiące znów pod skrzydłami rodziców. 

Pozdrawiam Czytelników i.... WITAJCIE WAKACJE! :)

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

gratuluję zdanej sesji. zazdroszczę mieszkania w Krakowie :)

MaszWyzwanie pisze...

Gratuluję wysokiej średniej oraz zdanej sesji :) Bardzo przyjemnie czyta się to co piszesz, podoba mi się tu :) tylko troszkę słabo widać opis Twojego profilu, archwium bloga itp. bo kolor czcionki jest zbliżony do koloru tła. Myślę że Twoim czytelnikom łatwiej by było gdyby czcionka była trochę jaśniejsza :) oczywiście to tylko drobna sugestia, zrobisz jak zechcesz :)